Online Kodlama Dersleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Kodlama Dersleri

Online Kodlama Dersleri

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKodonizleme

Büyükçekmece ve Riva Projeleri.

4 posters
YazarMesaj
mythcomeback
Admin
Admin
mythcomeback

Yer : im seni

Kişisel Sayfalar
Metin alanı:

Büyükçekmece ve Riva Projeleri. Empty
MesajKonu: Büyükçekmece ve Riva Projeleri.   Büyükçekmece ve Riva Projeleri. Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:00 pm

Arkadaşlar biliyorsunuz böyle bir proje var. Forumda böyle bir başlık olmamasından dolayı bu başlığı açmaya karar verdim. Tabi öncelikle kendimce hazırlıklar yaptım. Neler yaptım derseniz, öncelikle Kayseri, Trabzon, Antalya, Konya, Bursa, Ankaraspor gibi kulüplerin ve yurtdışından da Real Madrid, Barcelona, AC Milan ve Manchester United gibi kulüplerin tesislerini detaylıca inceledim. Sonra da acaba bizim tesislerimiz nasıl olabilir diye eklemeler çıkarmalar yaptım. Kafamda oluşturduğum proje çok büyük bir proje ve bence etap etap bitirilebilir. Kimisi Vodafone, Turkcell, Sony gibi firmalara, kimisi Ülker, Cafe Crown vb. gibi firmalara kimisi de camiamızdan gönüllü olarak bu projeye destek olacak grup, kişi veya şirketlere. Belki onların da ismi verilebilir.

Tasarladığım şey tamamen konsepttir. Sizlerin de katkısı olursa ekleme veya çıkarmalar yapabiliriz. Daha sonra ben, bize verilen alanın sizden google earth yardımıyla yerini rica edeceğim. Eminim arazinin tam yerini bilen bir renktaş vardır. Daha sonra da elimdeki 3D programlarıyla biraz da yurtdışındaki kaliteli tesis yapısını inceleyerek bu arazi üzerine bu yapıları yerleştireceğim...

Umarım bu konu kitlenmez. Hep önümüze konulanı yiyecek değiliz ya biraz da talep edelim istiyorum. O yüzden sizden ricam

"ooooo bunlar imkansız", "hayal bunlar" vb gibi mesajlar yazmayın bu başlığa. Ayrıca yönetimi de burada eleştirmeyin. Onun içinde ilgili başlık var.

Bu başlıkta lütfen sadece bu projeyi konuşalım.

Ben projedeki binalara kurucularımız, şehitlerimizin ve kulübe faydası olmuşların isimlerini verdim, siz bunları da değiştirebilirsiniz.

Bu önsözden sonra işte proje:

BÜYÜKÇEKMECE PROJESİ
Galatasaray METİN OKTAY SPOR KÖYÜ

1. Galatasaray Asım Tevfik Sonumut 12000 kişilik çok amaçlı kapalı spor salonu. O2 World Arena Berlin’ in küçük bir modeli. 2 katlı, katlar arasında VIP localar bulunan, gerektiğinde konser salonu olarak kullanılabilecek bir salon.

2. Galatasaray Emin Bülend Serdaroğlu Profosyonel Futbol Takımı Tesisleri. Herbiri 12.000 m2’ den oluşan 6 adet Antreman Sahası, 1 adet kapalı antreman sahası, Kondüsyon Merkezi, Kamp Merkezi, Dinlenme Merkezi, Toplantı Merkezi, Tedavi ve Masaj Merkezi, Restaurant, Sauna, Duş ve Jakuzi Merkezi.

3. Galatasaray Celal İbrahim Profosyonel Futbol Kulübü futbolcu villaları

4. Galatasaray Bekir Sıtkı Bircan PAF (18 yaş ve altı), Süper Genç (17-18 yaş),B-Genç (15-16 yaş), Yıldız (13-14 yaş),Minik (11-12 yaş),Minik 2 (10 yaş altı) için tesisler ve konaklama merkezleri

5. Galatasaray Reşat Şirvanizade Spor Köyü Yönetim Binaları

6. Galatasaray Televizyonu Galatasaray Spor Köyü Refik Cevdet Kalpakçıoğlu Binası

7. Galatasaray Spor Köyü Abidin Daver Basın Merkezi

8. Galatasaray Ahmet Muhtar Bey Tam Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu

9. Galatasaray İdris Bey Açık Yüzme Havuzu

10. Galatasaray Fuad Bey yeşillendirilmiş park ve rekreasyon alanı

11. Galatasaray Arif İsmail Bey Kapalı tenis kortu

12. Galatasaray Ahmet Refik Bey Açık tenis kortu

13. Galatasaray Cahid Bey 1000 kişilik küçük organizasyonların yapılacağı kapalı spor salonu

14. Galatasaray Cemil Bey İş, Plaza, alışveriş ve eğlence merkezi

15. Galatasaray Halid Fuat Bey Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi

16. Galatasaray Agop Elmasyan Hastanesi

17. Galatasaray Aziz Ulvi Bey Oteli 5 yıldızlı

18. Galatasaray Muzaffer Bey Unit Group Kürek Takımı tesisleri

19. Galatasaray Suat Hayri Ürgüplü Atletizm Sahası

20. Galatasaray Hasnun Galip Voleybol Okulları

21. Galatasaray Aydan Siyavuş Basketbol Okulları

22. Galatasaray Mehmet Ali Bey 18 delikli Golf Sahası ve tesisleri

23. Galatasaray İbrahim Orhan Bey Hiperstore ve Internet üzerinden alışveriş için ayrılan depo.

24. Galatasaray Dergisi Binası
http://kodogreniyorum.tr.gg
K!NG
Admin
Admin
K!NG

Yer : mer yok

Kişisel Sayfalar
Metin alanı: Pokemon u çok ama çok seviyorum

MesajKonu: Geri: Büyükçekmece ve Riva Projeleri.   Büyükçekmece ve Riva Projeleri. Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 12:07 pm

acaba nasıl yapabiliriz Very Happy
http://www.iskenderuninonuio.k12.tr/cms/
orduultraslan
Admin
Admin
orduultraslan

Kişisel Sayfalar
Metin alanı:

MesajKonu: Geri: Büyükçekmece ve Riva Projeleri.   Büyükçekmece ve Riva Projeleri. Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:32 pm

teşekkürler
http://orduultraslan.tr.gg
mustoztafa
yeni üye
yeni üye
mustoztafa

Yer : KAYSERİ

MesajKonu: Geri: Büyükçekmece ve Riva Projeleri.   Büyükçekmece ve Riva Projeleri. Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:10 pm

olsa mükemmel olur Smile
1 de
halka açık HAKAN ŞÜKÜR yaz kış futbol okulu olsun
http://www.soruvecevap.net
K!NG
Admin
Admin
K!NG

Yer : mer yok

Kişisel Sayfalar
Metin alanı: Pokemon u çok ama çok seviyorum

MesajKonu: Geri: Büyükçekmece ve Riva Projeleri.   Büyükçekmece ve Riva Projeleri. Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 12:20 am

mustoztafa demiş ki:
olsa mükemmel olur Smile
1 de
halka açık HAKAN ŞÜKÜR yaz kış futbol okulu olsun

bence de olsa süper olur Very Happy
http://www.iskenderuninonuio.k12.tr/cms/

Büyükçekmece ve Riva Projeleri.
1 sayfadaki 1 sayfası